Про компанію

Вы здесь

ТОВ «Регіон» - сервісна компанія, що надає підприємствам нафтогазової галузі спеціалізовані послуги, що дозволяють нашим замовникам збільшувати видобуток.

Service company REGION. Promotional video. from Region on Vimeo.Якість виконуваних робіт забезпечується шляхом синтезу наукових знань і практичного досвіду, застосування інноваційних технологій. Наша конкурентоспроможність, репутація компанії, як надійного партнера, забезпечуються високим професійним рівнем колективу, відповідністю найсуворішим стандартам якості та безпеки, сучасними методами управління.

Створена в 2003 році, в даний час компанія є одним з лідерів в Україні. Надаючи сервісні послуги для таких замовників, як Regal Petroleum, Cadogan Petroleum, JKX Oil and gas plc., PPC, Kuwait energy group, Казмунайгаз і іншим, компанія «Регіон» показала відмінні результати, зростаючий професіоналізм, високий технологічний рівень, оперативність у прийнятті та реалізації рішень, підтверджуючи тим самим імідж компанії динамічно розвивається, яка відповідає всім сучасним вимогам і що є надійним і вигідним партнером.

За роки роботи було виконано більше 300 масштабних проектів. З них:

  • Більше 70 робіт з буріння свердловин і робіт з капітального ремонту свердловин.
  • Більше 200 робіт з освоєння свердловин та інтенсифікації видобутку із застосуванням колтюбінгових технологій.
  • 30 робіт з гідророзриву пласта і кислотному гідророзриву.

Націленість на дію, бажання швидко рухатися вперед - є головною якістю для досягнення успіху в будь-якій області...