Компанія РЕГІОН
весь спектр послуг для нафтовидобувних підприємств.

Якість виконуваних робіт забезпечується шляхом синтезу наукових знань і практичного досвіду, застосування інноваційних технологій. Наша конкурентоспроможність, репутація компанії, як надійного партнера, забезпечуються високим професійним рівнем колективу, відповідністю найсуворішим стандартам якості та безпеки, сучасними методами управління. Створена в 2003 році, в даний час компанія є одним з лідерів в Україні.

Наша діяльність:

ГРП (Гідророзрив пласта)
Колтюбінг
Поточний і капітальний ремонт свердловин
Буріння нафтогазових свердловин
Освоєння свердловин за допомогою азотної установки

Працьовитість - душа всякої справи і запорука добробуту.
Чарльз Діккенс

Події

2017/11/01

7 листопада компанія Регіон візьме участь в "II Київська конференція -Буріння. Інтенсіфікація. Екологія та охорона праці" з темою доповіді «Зміна організаційної парадигми українських сервісних компаній. Основні орієнтири».Запрошуємо активно підключаться всіх бажаючих - в рамках виставки НАФТОГАЗЕКСПО'2017, що проходить в цей же час, Ви зможете поспілкуватися з нашими провідними фахівцями, обговорити співпрацю, а також почерпнути для себе тематичну інформацію.
Захід відбудеться за адресою: Міжнародний Виставковий ЦентрБроварський пр-т, 15, Київ.

2017/09/08

Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята –Дня Працівника Нафтової, Газової та Нафтопереробної промисловості!

Бажаємо Вам нових здобутків у Вашій щоденній праці!
Міцного Вам здоров’я, родинного благополуччя та натхнення на великі досягнення!
Нехай поруч з Вами завжди будуть вірні друзі та надійні партнери!
Миру й злагоди Вам, Вашим близьким та рідним!

2017/08/26

26 серпня компанія Регіон успішно завершила будівництво свердловини глибиною 5600 м.
Буріння проводилося модернізованим станком Уралмаш 3Д з інтегрованою системою верхнього приводу (Top Drive) канадського виробництва. Дана модернізація дозволила значно збільшити швидкість буріння, усунути ймовірність прихватів бурового інструменту і підвищити надійність спуску обсадних колон. 
При будівництві свердловини було використано безамбарний метод буріння, що відповідає найвищим екологічним стандартам.

2017/08/23

З Днем Незалежності, Україно!!!
Мирного неба, процвітання та добробуту! У нас ще все попереду! Ти у нас єдина, ненька Україна!

2017/03/31

Поздоровляємо з Днем Геолога!
Шановні Партнери та Колеги! Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем геолога!
Бажаємо успіхів та високих досягнень в професійній діяльності, нового досвіду та багатих родовищ, цікавої роботи та незабутніх вражень! Нехай Ваша праця і старання будуть високо оцінені! Здоров’я, щастя і благополуччя!

2017/03/06

Представник РЕГІОНУ виступив з доповіддю на конференції «СНАББІНГ: Нові технології ефективного ремонту свердловин» (Полтава, Україна).
Тема доповіді: «Особливості адаптації фланцевих фонтанних арматур до снаббінг-технологій. Досвід використання технології Velocity String»

2017/01/17

Регіон почав буріння газової свердловини в Полтавській області (Україна).
Спорудження свердловини  ведеться методом похило-скерованого буріння. Запланована глибина свердловини в 5628м. повинна бути досягнена в стислі терміни. Буріння проводиться модернізованим станком, оснащеним системою верхнього приводу (Top Drive), буровими насосами потужністю 1300 кінських сил та 4-х ступінчатою системою очищення. Використовуються бурові долота останнього покоління, що показали високі результати зносостійкості і механічної швидкості, та вже зарекомендували себе в минулих проектах компанії, а також без глинисті бурові розчини. Безамбарний метод буріння, тобто повна відмова від розміщення будь-яких відходів на місці проведення робіт, відповідає найвищим екологічним стандартам.

2016/12/26

З Новим Роком!Шановні Партнери та Колеги! Від усього серця вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Хай Новий Рік буде щедрим на цікаві події та ділові успіхи, принесе нові перемоги й невичерпний оптимізм! Бажаємо Вам та Вашим сім’ям щастя, радості й тепла у кожному домі!

2016/10/02

РЕГІОН запрошує відвідати стенд на виставці «Нафта та Газ 2016» (25-27 жовтня, Київ)
Регіон запрошує відвідати стенд на виставці «Нафта та Газ 2016», що відбудеться 25-27 жовтня 2016 року у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» (проспект Перемоги, 40-Б, Київ, Україна).
Час роботи виставки:
25-26 жовтня -  з 10:00 до 17:00
27 жовтня – з 10:00 до 15:00

Будемо раді бачити Вас біля нашого стенду.

2016/09/23

Регіон модернізує бурове обладнання та запускає в експлуатацію Систему Верхнього Приводу (Top Drive) вантажопідйомністю 350 тон.
Регіон придбав нову гідравлічну Систему верхнього приводу виробництва «X-treme Energy Group» (Канада) вантажопідйомністю 350 тон. Систем призначена для швидкого та стабільного буріння вертикальних, похило-скерованих та горизонтальних свердловин. Використання Системи Верхнього Приводу дозволить здійснювати процес буріння на якісно новому рівні зі  зниженням долі допоміжних операцій та підвищенням рівню безпеки під час виконання робіт.
Завдяки запровадженню Системи Верхнього Приводу РЕГІОН планує значно скоротити терміни буріння та початку промислової експлуатації свердловин замовниками.

2016/09/12

З днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
Шановні Партнери та Колеги!
Щиро вітаємо Вас та весь Ваш колектив з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
У цей святковий день бажаємо Вам відмінного здоров’я, багато плідної та результативної роботи, добробуту, спокою та стабільності Вам та Вашим родинам, оптимізму та натхнення!
Миру в Україні, миру у Ваших сім’ях, миру у Ваших серцях!

2016/07/05

Громадська діяльність компанії «Регіон»: Фінансова допомога в організації поїздки харківських школярів з метою участі команди України у 29 Міжнародному турнірі юних фізиків.
З 26 червня по 03 липня 2016 року у м. Єкатеринбург (Російська Федерація) на базі Уральського Федерального університету проходив 29 Міжнародний турнір юних фізиків (IYPT–2016). У змаганнях взяли участь близько 200 школярів у складі команд з 29 країн світу. Представники ще трьох країн брали участь у турнірі в якості спостерігачів. Загалом 29 Міжнародний турнір юних фізиків зібрав понад 320 любителів фізиків серед яких учні-переможці відповідних національних змагань, провідні вчителі, відомі науковці а також ентузіасти-організатори змагань. Турнір пройшов організовано, в дуже доброзичливій атмосфері, на високому науковому рівні. Україну на змаганнях представляла команда Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області. За результатами змагань команда України увійшла до першої десятки та виборола бронзову медаль. У підсумковому заліку команда України випередила таких традиційних і дуже сильних суперників, як команди Росії, Білорусі та Грузії.
Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!