Промивка піщаних пробок

You are here

Компанія «Регіон» має повний комплекс обладнання, необхідний для руйнування та промивки піщаних пробок.
Залежно від конструкції свердловини і гранулометричного складу породи фахівцями ТОВ «Регіон» підбирається рецептура рідини, яка забезпечить винос часток з вибою на поверхню. При цьому значна увага приділяється компонуванню низу ГНКТ. Ми маємо обертові насадки для промивки пробок, компоновки низу з забійними двигуном і фрезом, які дозволяють здійснювати руйнування максимально твердих відкладень з металевими включеннями.

На багатьох родовищах спостерігається винос частинок породи з пласта. При цьому лінійної швидкості потоку пластового флюїду в НКТ або нижній частині експлуатаційної колони часто недостатньо для виносу цих частинок на поверхню. Це все призводить до накопичення частинок у вибої і зростання пробки.

Компанією «Регіон» роботи з промивки пробок можуть здійснюватися навіть на свердловинах з дуже високим прийомом, у випадках, коли пластовий тиск істотно менше гідростатичного. У цьому випадку роботи проводяться на керованій азотом рідині (азотній піні), що дозволяє істотно знизити забійні тиск і успішно проводити роботи на свердловинах, на яких не вдається навіть отримати циркуляцію рідини за рахунок її поглинання продуктивним горизонтом.

Працьовитість - душа всякої справи і запорука добробуту.
Чарльз Діккенс