Події

2017/12/12

В листопаді 2017р. компанія Регіон спільно з компанією Halliburton  успішно провела роботи з об’ємної матричної кислотної обробки пласту на свердловині №51 Мачухського родовища для компанії ДТЕК НАФТОГАЗ.
Слід відмітити ретельний підхід та злагоджену командну роботу всіх сторін з підготовки до виконання даного трьохстороннього проекту, в яку входили адаптація техніки та обладнання до параметрів робочих рідин та тисків закачування, проведення моделювання взаємодії флюїдів з колектором в пластових умовах, а також підбір рецептур на основі кернового матеріалу і геологічних даних. Обробка пласта проводилась на протитиску на глибині більш ніж 5300м з пластовою температурою 140 °С в умовах аномально високих пластових тисків (зона АВПТ). В результаті успішно виконаної програми робіт свердловина швидко вийшла на робочий режим та подвоїла свої дебетні характеристики.

2017/12/12

Повністю підтримуємо законопроект #3096-д
 Державі потрібні якісні зміни :)

Коротко – закон необхідний для прискорення землевідведення під свердловини та спрощення дозвільної системи, що буде сприяти інвестиційній діяльності у сфері газовидобутку України, а отже і енергонезалежності країни в цілому.

2017/11/01

7 листопада компанія Регіон візьме участь в "II Київська конференція -Буріння. Інтенсіфікація. Екологія та охорона праці" з темою доповіді «Зміна організаційної парадигми українських сервісних компаній. Основні орієнтири».Запрошуємо активно підключаться всіх бажаючих - в рамках виставки НАФТОГАЗЕКСПО'2017, що проходить в цей же час, Ви зможете поспілкуватися з нашими провідними фахівцями, обговорити співпрацю, а також почерпнути для себе тематичну інформацію.
Захід відбудеться за адресою: Міжнародний Виставковий ЦентрБроварський пр-т, 15, Київ.

2017/09/08

Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята –Дня Працівника Нафтової, Газової та Нафтопереробної промисловості!

Бажаємо Вам нових здобутків у Вашій щоденній праці!
Міцного Вам здоров’я, родинного благополуччя та натхнення на великі досягнення!
Нехай поруч з Вами завжди будуть вірні друзі та надійні партнери!
Миру й злагоди Вам, Вашим близьким та рідним!

2017/08/26

26 серпня компанія Регіон успішно завершила будівництво свердловини глибиною 5600 м.
Буріння проводилося модернізованим станком Уралмаш 3Д з інтегрованою системою верхнього приводу (Top Drive) канадського виробництва. Дана модернізація дозволила значно збільшити швидкість буріння, усунути ймовірність прихватів бурового інструменту і підвищити надійність спуску обсадних колон. 
При будівництві свердловини було використано безамбарний метод буріння, що відповідає найвищим екологічним стандартам.

2017/08/23

З Днем Незалежності, Україно!!!
Мирного неба, процвітання та добробуту! У нас ще все попереду! Ти у нас єдина, ненька Україна!

2017/03/31

Поздоровляємо з Днем Геолога!
Шановні Партнери та Колеги! Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем геолога!
Бажаємо успіхів та високих досягнень в професійній діяльності, нового досвіду та багатих родовищ, цікавої роботи та незабутніх вражень! Нехай Ваша праця і старання будуть високо оцінені! Здоров’я, щастя і благополуччя!

2017/03/06

Представник РЕГІОНУ виступив з доповіддю на конференції «СНАББІНГ: Нові технології ефективного ремонту свердловин» (Полтава, Україна).
Тема доповіді: «Особливості адаптації фланцевих фонтанних арматур до снаббінг-технологій. Досвід використання технології Velocity String»

2017/01/17

Регіон почав буріння газової свердловини в Полтавській області (Україна).
Спорудження свердловини  ведеться методом похило-скерованого буріння. Запланована глибина свердловини в 5628м. повинна бути досягнена в стислі терміни. Буріння проводиться модернізованим станком, оснащеним системою верхнього приводу (Top Drive), буровими насосами потужністю 1300 кінських сил та 4-х ступінчатою системою очищення. Використовуються бурові долота останнього покоління, що показали високі результати зносостійкості і механічної швидкості, та вже зарекомендували себе в минулих проектах компанії, а також без глинисті бурові розчини. Безамбарний метод буріння, тобто повна відмова від розміщення будь-яких відходів на місці проведення робіт, відповідає найвищим екологічним стандартам.

2016/12/26

З Новим Роком!Шановні Партнери та Колеги! Від усього серця вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Хай Новий Рік буде щедрим на цікаві події та ділові успіхи, принесе нові перемоги й невичерпний оптимізм! Бажаємо Вам та Вашим сім’ям щастя, радості й тепла у кожному домі!

Pages