Події

2018/02/28

IDC Security Roadshow 2018: IT безпека як бізнес пріоритет.
Питання кіберезпеки с кожним роком стають все гострішими, і ми не уникаємо їх вирішення, головним чином намагаючись використовувати актуальні варіанти протидії загрозам.  Відвідавши конференцію ми отримали корисну можливість поспілкуватися з представниками ІТ-сфери, що нас цікавлять (ERC, Lattelecom Ltd., окрема подяка представникам компанії  ESET), а також отримати прогнози щодо небезпек в кібер просторі, що можуть очікувати нас в році, що наступив. Попереджений – значить озброєний. Дякуємо організатору даного заходу IDC (International Data Corporation) – ведучому постачальнику інформації та консультаційних послуг.

2018/02/20

День сервісу кріплення свердловин.
15 лютого у центрі сучасного мистецтва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулась науково-практична конференція «День сервісу кріплення свердловин», в якій прийняли участь представники компанії Регіон.  Конференцію відвідали  більш ніж 120 фахівців, що представляють більш ніж 50 ведучих нафтогазових компаній України.  Дякуємо організаторам за створення цінної тематичної площадки для обміну актуальною інформацією на нафтогазовому ринку!

2017/12/12

В листопаді 2017р. компанія Регіон спільно з компанією Halliburton  успішно провела роботи з об’ємної матричної кислотної обробки пласту на свердловині №51 Мачухського родовища для компанії ДТЕК НАФТОГАЗ.
Слід відмітити ретельний підхід та злагоджену командну роботу всіх сторін з підготовки до виконання даного трьохстороннього проекту, в яку входили адаптація техніки та обладнання до параметрів робочих рідин та тисків закачування, проведення моделювання взаємодії флюїдів з колектором в пластових умовах, а також підбір рецептур на основі кернового матеріалу і геологічних даних. Обробка пласта проводилась на протитиску на глибині більш ніж 5300м з пластовою температурою 140 °С в умовах аномально високих пластових тисків (зона АВПТ). В результаті успішно виконаної програми робіт свердловина швидко вийшла на робочий режим та подвоїла свої дебетні характеристики.

2017/12/12

Повністю підтримуємо законопроект #3096-д
 Державі потрібні якісні зміни :)

Коротко – закон необхідний для прискорення землевідведення під свердловини та спрощення дозвільної системи, що буде сприяти інвестиційній діяльності у сфері газовидобутку України, а отже і енергонезалежності країни в цілому.

2017/11/01

7 листопада компанія Регіон візьме участь в "II Київська конференція -Буріння. Інтенсіфікація. Екологія та охорона праці" з темою доповіді «Зміна організаційної парадигми українських сервісних компаній. Основні орієнтири».Запрошуємо активно підключаться всіх бажаючих - в рамках виставки НАФТОГАЗЕКСПО'2017, що проходить в цей же час, Ви зможете поспілкуватися з нашими провідними фахівцями, обговорити співпрацю, а також почерпнути для себе тематичну інформацію.
Захід відбудеться за адресою: Міжнародний Виставковий ЦентрБроварський пр-т, 15, Київ.

2017/09/08

Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята –Дня Працівника Нафтової, Газової та Нафтопереробної промисловості!

Бажаємо Вам нових здобутків у Вашій щоденній праці!
Міцного Вам здоров’я, родинного благополуччя та натхнення на великі досягнення!
Нехай поруч з Вами завжди будуть вірні друзі та надійні партнери!
Миру й злагоди Вам, Вашим близьким та рідним!

2017/08/26

26 серпня компанія Регіон успішно завершила будівництво свердловини глибиною 5600 м.
Буріння проводилося модернізованим станком Уралмаш 3Д з інтегрованою системою верхнього приводу (Top Drive) канадського виробництва. Дана модернізація дозволила значно збільшити швидкість буріння, усунути ймовірність прихватів бурового інструменту і підвищити надійність спуску обсадних колон. 
При будівництві свердловини було використано безамбарний метод буріння, що відповідає найвищим екологічним стандартам.

2017/08/23

З Днем Незалежності, Україно!!!
Мирного неба, процвітання та добробуту! У нас ще все попереду! Ти у нас єдина, ненька Україна!

2017/03/31

Поздоровляємо з Днем Геолога!
Шановні Партнери та Колеги! Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем геолога!
Бажаємо успіхів та високих досягнень в професійній діяльності, нового досвіду та багатих родовищ, цікавої роботи та незабутніх вражень! Нехай Ваша праця і старання будуть високо оцінені! Здоров’я, щастя і благополуччя!

2017/03/06

Представник РЕГІОНУ виступив з доповіддю на конференції «СНАББІНГ: Нові технології ефективного ремонту свердловин» (Полтава, Україна).
Тема доповіді: «Особливості адаптації фланцевих фонтанних арматур до снаббінг-технологій. Досвід використання технології Velocity String»

Pages